Advanced Disk Cleaner 6.3 (windows)

Advanced Disk Cleaner

6.3
Advanced Disk Cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    793

  • Üretici

    Innovative Solutions

Bilgisayarınızın diskindeki tüm gereksiz dosyaları ortadan kaldırmak için bu programı kullanabilirsiniz.

Advanced Disk Cleaner programı bilgisayarınızdaki gereksiz alanların temizlenmesini ve böylece daha fazla alan ve performans artışı sağlayan programlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak sunulan programın sadece bir kaç ayar barındırması sayesinde amatör kullanıcılar da kolayca kullanabilirler.

İlk olarak kullanımı kolay olan arayüzde tarama işlemi başlatarak sabit disklerinizin gereksiz ve fazlalık dosyalara karşı taranmasını sağlıyorsunuz. Tarama işlemi tamamlandığında size ne kadarlık bir alanın temizleneceğine dair bilgilendirme yapılıyor. Bu noktada Clean butonuna basarak tüm bu gereksiz yüklerden hemen kurtulabiliyorsunuz.

Elbette bu kolaylığın kötü bir noktası da mevcut. Zira bulunan fazlalık dosyaların neler olduğuna dair bir bilgilendirme olmadığı gibi maalesef içerisinden seçim yapma imkanı da bulunmuyor. Ancak en azından hangi dosya tiplerinde tarama yapılması gerektiğini belirleme şansınız var. Eğer çok uğraşmadan hemen sistem temizliğinizi yapmak isterseniz bu ücretsiz programı denemeyi unutmayın.

YORUMLAR