Alternate File Shredder 1.771 (windows)

Alternate File Shredder

Alternate File Shredder
ÜCRETSİZ
İndir 0.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sabit diskinizdeki silinen dosyaların ve klasörlerin bir daha bulunamamasını sağlamak için bu ücretsiz programı deneyin.

Alternate File Shredder programı sabit diskinizdeki silmek istediğiniz dosyaların tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Program diskinizdeki istemediğiniz dosya ve klasörlerin yeniden geri getirilmesini önlemek için kullanılıyor ve silinmiş dosyaların bulunduğu boşluklara rastgele veriler yazarak onları erişilemez hale getiriyor.

Herhangi bir dosya geri getirme programı dosyayı geri getirebilse bile içeriği bozulmuş ve anlaşılamaz olacağı için kullanılamaz halde olacaktır. Eğer programı kullanmadan önce sildiğiniz dosyaların da geri gelmemesini istiyorsanız, sabit diskinizdeki tüm boş alanların üzerinin yazılmasını ve daha sonra yeniden temizlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Eğer verilerin üstüne bir defa yazılmasının yetersiz olduğunu düşünüyorsanız 30 adede kadar yeniden yazım sağlayabiliyor ve dolayısıyla silinen dosyalarınızın inanılmaz bir koruma ile ortadan kaldırılması mümkün hale geliyor. Veri güvenliğinize çok önem veriyorsanız ücretsiz olarak sunulan kullanımı kolay bu programı sakın kaçırmayın.