Andy 46.10.341 (windows)
Andy
ÜCRETSİZ
3  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    115,231

  • Üretici

    Andyroid

Andy, bilgisayarınızı bir tür Android cihaza çevirebileceğiniz, Android emülatörü olarak adlandırılan bir uygulamadır.

Andy, bilgisayarı üzerinde Android işletim sistemini kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir Android emülatörüdür. Program sayesinde Android cihazlarınız üzerinde oynadığınız tüm oyunları ve kullandığınız tüm uygulamaları Andy ile bilgisayar ortamına ve rahatlığına taşıyabilirsiniz.

Android emülatörü olarak adlandılan Andy gibi uygulamalar, aslında sanal bir Android cihazını sunucu üzerinde çalıştırır ve kullanıcılarına, Google Play üzerinden Android uygulamalarını kullanma şansı tanıyor. Böylece bilgisayarda olsa da oynasak dediğiniz tüm oyunlar birkaç tıkla hemen elinizin altına gelebilir. 

Andy özellikleri

Andy programını ilk kez bilgisayarlarınız üzerine kurduktan sonra çalıştırdığınız zaman, satın almış olduğunu Android işletim sistemine sahip yeni bir akıllı telefon veya tableti kuruyormuşçasına gerekli adımları tamamlamanız gerekiyor. Google hesabınızla oturum açacağınız ve kendi kişisel bilgilerinizle kullanacağınız bir Android işletim sistemini bilgisayarlarınız üzerinde bu sayede kullanmaya başlayabileceksiniz.

Google Play'i ziyaret ederek istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerine indirerek kullanabilecek, farklı e-posta hesaplarınızı tanımlayarak Android arayüzü üzerinde görüntüleyebilecek, kendi geliştirmiş olduğunuz Android uygulamalarını bilgisayar ortamında Andy üzerinden test edebilecek, ücretsiz mesajlaşma uygulamalarını masaüstü rahatlığında kullanabilecek ve çok daha fazlasına Andy ile sahip olacaksınız.

Hem kurulumu hem de kullanımı oldukça basit ve sorunsuz olan Andy, tüm Windows sürümleriyle uyumlu şekilde çalışmaktadır ve sizlere farklı görüntüleme seçenekleri sunmaktadır. Oldukça basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzünü sizlere sunan program yardımıyla gerçek bir Android deneyimini bilgisayarlarınız üzerinde yaşama şansına sahip olacaksınız.

Tüm bunların dışında Andy'nin en güzel özelliklerinden bir tanesi de Android cihazlarınız üzerinde sahip olduğunuz sınırlı depolama alanını ortadan kaldırması ve bilgisayarınızın sabit diskini kullanıyor olmasıdır. Bu sayede istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerine indirerek Andy aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Bilgisayarlarınız üzerinde Android oyunlarını oynamanın tadına varmak istiyorsanız Andy, tam ihtiyacınız olan program hem de ücretsiz.

YORUMLAR