Aomei Dynamic Disk Manager Home Edition 1.1 (windows)

Aomei Dynamic Disk Manager Home Edition

1.1
Aomei Dynamic Disk Manager Home Edition
ÜCRETSİZ
İndir 10.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz ve kullanımı kolay olan bu program sayesinde kolayca disklerinizi bölümlendirebilir ve RAID sürücülerinizi ayarlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan sabit disklerinizin bölümlerini yönetmek zaman zaman zor bir iş olabiliyor ve Windows'un bu konuda kullanımı kolay bir araç sunmaması nedeniyle kullanıcılar sıkıntı yaşayabiliyorlar. Aomei Dynamic Disk Manager Home Edition programı, bu amaçla kullanabileceğiniz ve hem temel bölümlendirme özelliklerine, hem de bazı gelişmiş disk yönetim araçlarına ulaşabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit olan ve yaptığı işe göre hızlı olan programda, pek çok sihirbaz olduğu için bu işlem sihirbazları sayesinde işlemlerinizin ne olduğunu anlamak çok daha kolay oluyor ve sonuçları daha rahat elde edebiliyorsunuz.

Programı açtığınızda diskleriniz hemen ana pencerede yer alıyor ve diskler üzerine sağ tıkladığınızda gerçekleştirebileceğiniz tüm operasyonları görebiliyorsunuz. Bölümleme gibi basit işlemlerin yanında RAID yapma gibi bazı seçenekler de program içerisinde mevcut.

Yapabileceğiniz işlemler arasında bölümleri ayırma, boyutlarını değiştirme, dağıtılmamış alanları ekleme, etiket ve sürücü harflerini değiştirme gibi tüm temel sabit disk işlemleri yer alıyor. Eğer hem ücretsiz hem de pek çok gelişmiş özelliğe sahip bir disk yöneticisi arıyorsanız kullanabileceğiniz programlar arasında yer aldığına inanıyorum.