Arc

Arc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    798

  • Üretici

    Arc Games

Arc farklı online oyunları bir araya getiren bir oyun platformudur

Arc, online oyun tecrübenizi geliştirmeyi amaçlayan bir oyun platformudur.

Steam veya Origin benzeri bir yapıya sahip olan Arc sayesinde Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan çok sayıda farklı oyuna erişebiliyorsunuz. Arc aracılığıyla Neverwinter, Blacklight Retribution, Star Trek Online, Champions Online ve Forsaken World gibi birçok farklı online oyunu bilgisayarınıza indirebilmenin yanında güncelleştirebiliyor ve hepsini bir araya toplayarak bu oyunları kolayca başlatabiliyorsunuz.

Arc bize arkadaşlarımızın diğer Arc oyunlarında kazandıkları başarımları ve ilerlemeleri takip edebilme, kendimizinkileri paylaşabilme imkanı sunuyor. Bunun yanında Arc içerisinde sohbet etmemizi mümkün kılan bir anlık mesajlaşma modülü de bulunmakta.

Arc'ın bir diğer güzel yönü de oyunlar içerisinde masaüstünüze dönmeden internet üzerinde gezinti yapabilmenize olanak sağlaması. Arc'ın oyununuzun üzerinde görüntülenebilen arayüzünde dahili bir internet tarayıcısı da bulunuyor ve bu sayede oyun ile ilgili ipuçları gibi içeriklere bu tarayıcı aracılığıyla kolayca erişebiliyorsunuz.

Arc bütün bu özelliklerin yanında favori oyunlarınız hakkındaki en son haberleri de ayağınıza getiriyor.

YORUMLAR