ATV

ATV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ATV'nin resmi Windows 8 uygulaması ile güncel dizi ve programların çok özel görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye ve Avrupa ülkelerinde izlenen ulusal televizyon kanallarından ATV’nin Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarlar için özel olarak hazırlanmış uygulamasıdır. Hiçbir bölümünü kaçırmadığınız dizilerin çok özel görüntülerini Windows 8’li cihazlarınız üzerinden izleyebilirsiniz.

ATV’nin resmi Windows 8 uygulaması ile ATV’de yayınlanan tüm programların kısa süreli videolarını tablet, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarınızdan kaliteli olarak izleyebilirsiniz. Reyting rekoru kıran dizi ve programların yanı sıra daha önce ATV ekranlarında seyirciyle buluşmuş eski dizileri de bulabilirsiniz.

Dizi ve programlar, alfabetik sırayla gösterildiğinden izlemek istediğiniz diziye daha kolay ulaşabilirsiniz. Windows 8’in Arama Düğmesini kullanarak ta programlara ulaşmanız mümkün. Snap View desteği sayesinde bir yandan dizinizi izlerken, diğer yandan işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkuaz Radyo Televizyon Haberleşme ve Yayıncılık tarafından geliştirilen resmi ATV uygulaması, canlı yayın sunmaması yönünden büyük eksik içeriyor olsa da, resmi uygulama olmanın avantajını sonuna kadar kullanıyor ve popüler uygulamalar listesindeki yerini alıyor.

YORUMLAR