Audio Video Synchronizer

Audio Video Synchronizer
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13,124

  • Üretici

    CHENGDU WEISHU TECHNOLOGY

Videolarınızın ses ve görüntü zamanlamaları farklıysa bu sorunu çözmek için kullanabileceğiniz bir ses ve görüntü senkronlayıcı araç ile videolarınızdaki ses ve görüntüyü eşleyebilirsiniz.

Bu program zararlı yazılımlar barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatiflere göz atmak için Yardımcı Araçlar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Audio Video Synchronizer, ses ve videoların bozulmuş senkronlarını onarmak için kullanabileceğiniz bir araçtır. Bu araç sayesinde izlediğiniz videoların sesleri videolardan önce veya sonra geliyorsa bu hataları düzeltebilir ve videolarınızı daha düzgün bir şekilde izleyebilirsiniz.

Videoyu açıp ses ile karşılaştırın ve birkaç fare tıklamasından sonra senkronu uydurun. Ardından senkronu bulduğunuzda bu noktayı listeye ekleyin ve bu noktaya göre ses ve video başlangıç ve bitiş zamanlarını hesaplayıp, senkronunuzu düzeltin. Önizleme özelliği de olan yazılım sayesinde senkronu istediğiniz gibi yapabileceksiniz. Ve bir hata yaptığınızda düzeltmek için aynı işlemleri ara vermeksizin yeniden yapabileceksiniz.

avi, wmv, mpg, asf, dat, vcd, mpeg formatlarını destekleyen yazılım; ekstra kodek paketleri eklendiğinde divx, xvid, dv, mkv, ogm, svcd, dsm gibi formatlar da desteklemektedir.

Önemli! Nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylı açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR