Auslogics Duplicate File Finder 6.0.0.0 (windows)

Auslogics Duplicate File Finder

Auslogics Duplicate File Finder
ÜCRETSİZ
İndir 7.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki aynı dosyaları isim, içerik veya başka kriterlere göre bulup bu dosyaların kapladığı gereksiz alanı temizleyebileceğiniz ücretsiz bir program.

Auslogics Duplicate File Finderprogramı günlük bilgisayar aktiviteleri, arkadaşlarla dosya alışverişi, medya paylaşımı ve dosya indirme işlemleri gibi olayların sonucunda oluşan aynı dosyaları bulup silmenize yardımcı olan ücretsiz bir araç.

Gerek müzik ve video dosyaları olsun gerekse üzerinde çalıştığınız dokümanlar veya web gezintileri sonucunda oluşan aynı içeriğe sahip veya aynı isimdeki dosyaları temizlemek hem gereksiz yer kaplamalarını önleyecek ve size sabit diskiniz üzerinde yer kazandıracak hem de sisteminizin yavaşlamasına neden olan çöp dosyalardan kurtularak daha iyi performansa sahip bir bilgisayar kullanmanızı sağlayacaktır.

Basit bir arayüz ile karşımıza çıkan Auslogics Duplicate File Finder ile belirlediğiniz diskler veya alanlar üzerinde tarama yapabilir, eş dosyaları bulma konusundaki kriterleri belirleyebilir ve arama sonuçlarından seçtiğiniz aynı dosyaları silerek gereksiz yer kaplayan bu dosyalardan kurtulabilirsiniz.

YORUMLAR