Auto File Copier 1.06 (windows)

Auto File Copier

Auto File Copier
ÜCRETSİZ
İndir 0.05 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Auto File Copier programını kullanarak en kolay yoldan zamanlanmış şekilde dosya kopyalama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Auto File Copier programı, bilgisayarınızda otomatik dosya kopyalama işlemleri yapabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Programı kullanırken hangi dosyaların otomatik olarak kopyalanacağını ve bunun ne zaman gerçekleşeceğini seçebiliyor, belirlenen saat ve tarihte kopyalama işleminin gerçekleşmesini sağlayabiliyorsunuz.

Programın hem kurulumu hem de arayüzü çok kolay bir kullanıma sahip olduğu için kopyalama işlemlerini yaparken zorlanacağınızı sanmıyorum fakat kopyalama görevlerinin düzenlenememesi nedeniyle bir hata yapıldığında yeni baştan girilmeleri gerekliliği bazı zamanlarda can sıkıcı olabiliyor.

Maalesef her bir dosyayı tek tek seçmek ve zamanlamak gerektiği için küçük boyutlu çok sayıda dosyanın kopyalanmasını otomatik hale getirmek isteyenler de biraz hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Fakat düzenli olarak büyük boyuttaki az sayıda dosyayı kopyalama ihtiyacınız oluyorsa elbette denemeniz iyi olacaktır.

Programın ana arayüzünde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlar mevcut ve bu araçları kullanarak zamanlamalar, dosya seçimleri ve bir kaç ince detayı daha kendiniz belirleyebiliyorsunuz. İş verilerini yedekleme gibi konularda size yardımcı olabilecek ücretsiz çözümlerden birisi olduğu kesin.

YORUMLAR