Avast Secure Browser 89.1 (windows)

Avast Secure Browser

Avast Secure Browser
ÜCRETSİZ
3  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  951

 • Üretici

  AVAST Software

VPN'li güvenli internet tarayıcısı Avast Secure Browser, webde 4 kata kadar daha hızlı ve reklamsız gezinme sağlar.

Avast Secure Browser, Windows kullanıcıları için gizli, güvenli ve hızlı internet tarayıcısı. Kullanıcıların gizlilik ve güvenliği göz önünde bulundurularak siber güvenlik ve gizlilik uzmanları tarafından tasarlanmış özel bir web tarayıcı. Siber güvenlikte lider konumda olan Avast’ın Windows PC kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği internet tarayıcısı Avast Secure Browser, günümüz modern web tarayıcılarda olmayan birçok özelliğe sahip. VPN'li güvenli web tarayıcı Avast Secure Browser'ı avast.com üzerinden indirebilirsiniz.

Çevrimiçi gizlilik, güvenlik ve hıza önem veren Windows PC kullanıcılarına tavsiye edeceğim internet tarayıcısı Avast Secure Browser, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge gibi lider tarayıcıların çok ötesinde. Güvenlik uzmanları tarafından gizlilik için geliştirilen gelişmiş internet tarayıcı Avast Secure Browser, tamamen kullanıcıların ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmiş.

Avast Secure Browser Özellikleri

İzole edilmiş Windows masaüstü oturumu oluşturarak parolalarınızı, kredi kartı numaralarınızı ve diğer kişisel verilerinizin çalınmaması için bilgisayar korsanlarının yazdıklarınızı görmesini engelleyen Banka Modu (Bank Mode), kullanıcıların sitedeki gezinme bilgilerini değiştirerek gizliliklerini koruyan ve online takibi sınırlandıran Parmak İzi Koruması (Anti-Fingerprinting), web sayfalarının daha hızlı yüklenmesi için reklamları durduran Reklam Engelleyici (Adblock), kötü niyetli web siteleri ve indirmeleri engelleyerek bilgisayarınıza virüslerin, casus yazılımların ve fidye yazılımlarının bulaşmasını engelleyen Kimlik Avı Koruması (Anti-Phishing), web siteleri dışında reklam şirketlerinin ve diğer web hizmetlerinin online etkinliklerinizi izlemesini engelleyerek gizliliğinizi koruyan İzleme Koruması (Anti-Tracking), gezinme geçmişinizin saklanmasını engelleyen ve tüm izleme çerezlerini veya web önbelleğini silen Gizli Mod (Stealth Mode), oturum açma bilgilerinizi güvenle saklayan ve güvenli parola önerisinde bulunan Parola Yöneticisi (Password Manager), istenmeyen eklenti ve uzantıları engelleyen Uzantı Koruması (Extension Guard), etkinlerinizi gizli tutmak ve boş disk alanı açmak için gezinme geçmişinizden çerezlere gereksiz dosyalara her şeyi tek tıkla temizleme kolaylığı sunan Gizlilik Temizleyicisi (Privacy Cleaner), parolalarınızın internete sızdırılıp sızdırılmadığını haberdar eden Hack Kontrolü (Hack Check), sitelerin web kameranıza yetkisiz erişimini engelleyerek gizliliğinizi koruyan Web Kamera Koruması (Webcam Guard), aktif olmayan sekmeleri durdurarak CPU ve RAM kullanımını otomatik olarak optimize eden Performans Yöneticisi (Performance Manager) ve kullanımda olmayan sekmeleri askıya alarak pil tüketimini azaltan Pil Koruyucu (Battery Saver) daha birçok çevrimiçi gizlilik ve güvenliği koruyan özellikle donatılan bir web tarayıcısından bahsediyoruz.

Neden Avast Secure Browser İndirmelisiniz?

 • Reklamsız, daha hızlı webde gezinin: Avast Secure Browser, reklamları otomatik olarak engelleyerek web sitesi yüklenme süresini önemli ölçüde azaltır. Tüm reklamları veya sadece rahatsız edici reklamları engelleyebilirsiniz.
 • Online işlemleri güvenli şekilde yapın: Yerleşik olarak bulunan gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde gezinme, bankacılık işlemleri ve alışverişlerinizi tüm web sitelerinde güvenli şekilde yapabilirsiniz.
 • Kişisel bilgileriniz kişisel kalır: Online takibi önlemek ve dijital kimliğinizi maskelemek için gizlilik koruması katmanı eklenmiştir.
 • Yerleşik VPN: Avast SecureLine VPN'deki yerleşik entegrasyonu kullanarak IP adresinizi gizleyin ve bağlantısı kolayca şifreleyin.

 

YORUMLAR