Bacon Root Toolkit 1.0.3 (windows)

Bacon Root Toolkit

Bacon Root Toolkit
ÜCRETSİZ
İndir 30.62 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bacon Root Toolkit, OnePlus One Android cihaz sahibi kullanıcıların cihazlarınız rootlamasını sağlayan yararlı ve basit bir program.

Bacon Root Toolkit, son derece sade kullanımı ile ön plana çıkan ve sadece bir kaç tık ile rootlama gibi karışık bir işlemi yapmanızı sağlayan yararlı bir program. Ücretsiz olarak programın desteklediği Android cihazlar ise OnePlus One 16 GB ve 64 GB modelleri. Bu cihazlar dışındaki Android cihazlarınızı rootlamak için bu programı kullanamıyorsunuz.

Rootlama ve kilidini açma işlemlerini yapabilmenizi sağlayan program sayesinde cihazınızın tüm kontrolüne sahip olabiliyorsunuz. Fakat root hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz sadece bir kaç uygulama için cihaz rootlama işlemini yapmanızı tavsiye etmem. Bunun nedeni ise root işleminin cihazınızın garanti süresini sona erdirmesi. Yani yeni aldığınız cihazlara root işlemi yapmak pek mantıklı değil. Yine de ne yaptığınızı biliyor ve kendinizden eminseniz bu programı kullanarak OnePlus One cihazlarınızı kolayca rootlayabiliyorsunuz.

Programın ana sayfası üzerinde yedekleme, geri alma, kilit açma, root, yeniden kilitleme ya da root işleminin tersini yapma gibi seçenekler tuşlar üzerinde sunuluyor. Bu nedenle tecrübesiz bir kullanıcı olsanız bile istediğiniz işlemleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Sizlere önerim ise, cihazınızı rootlayacaksanız, kesinlikle önemli verilerinizi yedeklemeniz. Çünkü root işlemi ile birlikte bu verileri kaybetme riskiniz bulunuyor.

Genel anlamda geliştiricilerin yaptığı root işlemi, cihaz üzerindeki üretici firmanın sabitleştirdiği her şeyi ortadan kaldırarak tamamen saf bir Android işlemine sahip olmanızı sağlıyor. Yani cihazın tüm kontrolü elinize geçmiş oluyor. Ayrıca bazı uygulama ve servisler Rootsuz cihazlar üzerinde kullanılamıyor. Bu tür uygulamaları kullanabilmek için de rootlama işlemi yapıldığını biliyoruz. Siz de OnePlus One Android cihazınızı rootlamak ya da tam tersi işlemi yapmak istiyorsanız Bacon Root Toolkit programını ücretsiz olarak indirip yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR