Benubird PDF 1.4.0.9 (windows)

Benubird PDF

Benubird PDF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    284

  • Üretici

    Debenu Pty Ltd.

PDF dosyaları ve diğer ofis dosyalarınızın ve belgelerinizin organizasyonunu bu ücretsiz program ile hemen yapabilirsiniz.

Benubird PDF programı bilgisayarınızdaki belgeleri organize etmenizi ve yönetmenizi kolaylaştıracak pek çok aracı içerisinde barındıran kullanışlı araçlardan bir tanesi. Dosyalarınızı tek bir konumda barındırıyorsanız bunları filtrelemeler ve arama araçları sayesinde hemen sıralayabiliyor, böylece uğraşmadan erişim sağlayabiliyorsunuz.

Temel olarak PDF dosyaları için hazırlanmış olmasına rağmen resim dosyaları, Microsoft Office ve OpenOffice dosyaları ile de organizasyona yardımcı olan programın arayüzü de kolay kullanılır bir yapıda. Ayrıca ücretsiz olması sayesinde istediğiniz yerde, istediğiniz kadar kullanma şansınız da var.

PDF dosyalarında detaylı işlemler yapma şansı da programla birlikte geliyor. PDF'leri açmadan direkt olarak başlıklarını, yazarlarını, konularını ve anahtar kelimelerini düzenleyebiliyor, böylece dosya bulma işlemlerinizde kolaylık sağlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR