Çiçek Siparişi (windows)

Çiçek Siparişi

Çiçek Siparişi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çiçek Siparişi, özel günlerde çiçek seçiminde zorlanan kişilerin oldukça işine yarayacak bir alışveriş uygulaması.

Çiçek Siparişi Windows 8 uygulamasını yükleyerek web tarayıcınızı açmadan çiçek siparişi verebilir, özel günlerde sevdiklerinizin gönlünü kazanabilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz duruma uygun çiçeği seçmenize yardımcı olan kategoriler de sunan uygulama ile gönderilerinize kart eklemeniz de mümkün.

İnternet üzerinden çiçek sipariş etme kolaylığı sunan sitelerden biri olan Ciceek.com’un Windows 8 tablet ve PC kullanıcıları için hazırladığı uygulamasında yüzlerce çeşit çiçek bulunuyor ve çiçekler kategorilere ayrılmış şekilde karşınıza çıkıyor. Özür için, bebek tebriği için, yıl dönümü için veya söz/nişan için özel olarak hazırlanan çiçekleri seçebiliyor ve hemen sipariş verebiliyorsunuz. Siparişinizi verirken kart ekleyip eklemek istediğiniz de soruluyor.

Çiçek Siparişi uygulamasında 4 farklı ödeme seçeneği mevcut. Havale, EFT, kredi kartı veya Paypal ile ödeme yapabiliyorsunuz. Tabii ki siparişlerinizi takip edebilmeniz için ücretsiz üyeliğinizi oluşturmanız gerekiyor.

Eğer özel günlerde çiçek seçiminde zorlanıyorsanız ve de çiçek alacak yeterli zamanı bulamıyorsanız Çiçek Siparişi uygulamasını kesinlikle öneririm.

YORUMLAR