Clipboard Master 3.6.2 Build 4155 (windows)

Clipboard Master

Clipboard Master
ÜCRETSİZ
İndir 10.69 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clipboard Master sayesinde ücretsiz olarak gelişmiş kopyalama ve yapıştırma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Clipboard Master programı, sık sık kopyala yapıştır işlemleri yapanların hafızaya yani panoya kopyaladıkları verileri çok daha kolay bir şekilde yönetebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz ancak kaliteli uygulamalardan bir tanesi. Windows'un kendi panosu sadece tek bir verinin kopyalanmasına izin vermekte ve bu durum bol sayıda veri, dosya veya bilgilerle uğraşanları oldukça zorluyor diyebilirim.

Program aktif haldeyken yaptığınız tüm kopyalama işlemleri direkt olarak programın kendi hafızasına alınıyor ve böylece daha sonra kopyaladığınız şeyleri hemen bir listeden seçerek istediğiniz yere yapıştırabiliyorsunuz. Eğer tüm kopyalananların programa geçmesini istemiyorsanız, sadece istediğiniz içeriklerin program tarafından algılanmasını da sağlamak mümkün. Dolayısıyla oldukça gelişmiş ve filtreleme özelliğine sahip bir pano yöneticisi olduğunu siz de farkedebilirsiniz.

Sadece kullanıcı adları ve şifreler için ayrı bir pencere bulunduran Clipboard Master, böylece internet gezintilerinizi de daha kolay hale getirebiliyor. Her bir işlev için klavye kısayollarını da değiştirebilmeniz mümkün ve böylece kendinize özel bir kullanım tarzı geliştirebilirsiniz. Aldığınız ekran görüntüleri Clipboard Master sayesinde belirlediğiniz klasöre otomatik olarak kayıt da edilebiliyor.

Birden fazla dosya kopyalama ve yapıştırma yeteneğine de sahip olan programı, bol miktarda yazı, resim ve dosya ile uğraşanlar kesinlikle bilgisayarlarında bulundurmalılar.

YORUMLAR