Cool Collage (windows)

Cool Collage

Cool Collage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cool Collage, birden fazla fotoğrafı tek bir kareye sıkıştırmak için kullanabileceğiniz bir Windows 8 uygulaması.

Cool Collage, Windows tablet ve bilgisayar kullanıcıları için özel sunulmuş kolaj uygulamaları arasında ve ücretsiz indirilebiliyor. Ufak boyutlu olmasıyla cihazda fazla yer kaplamayan kolaj yapma uygulaması benzerleri ile kıyasyladığımızda oldukça farklı bir kullanım sunuyor diyebilirim.

Windows platformunda fotoğraflarınızdan kolaj yapmanıza izin veren onlarca uygulama bulunuyor Cool Collage da bunlardan biri. Reklam destekli (Reklam araçların en aşağısına yerleştirildiğinden çalışmamızı engellemiyor.) ücretsiz uygulamalar kategorisinde yer alan Cool Collage’da hazır şablonlar yerine arkaplanlar bulunuyor. Çok sayıda farklı renkte desenlere sahip bu arkaplanları kolajlarınızı süslemek için hızlıca kullanabiliyorsunuz. Arkaplanınızı belirledikten sonra kolajı oluşturan resimlerinizi –sol atta + butonuna tıklayarak- ekliyorsunuz. Resimleri dilediğiniz boyutta ve yönde ekleyebiliyorsunuz. En önemlisi dilediğiniz sayıda resmi tek bir kareye sıkıştırabiliyor, birden fazla arkaplan seçebiliyorsunuz.

640 x 480’den 1920 x 1080’e kadar farklı çözünürlük seçenekleri sunan kolaj uygulamasında hazırladığınız kolajları yerel alana kaydedebildiğiniz gibi doğrudan Facebook arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz. Tabii ki Facebook’ta paylaşmak için uygulama üzerinden giriş yapmanız ve izin vermeniz gerekiyor.

Cool Collage, farklı şablon seçenekleri sunmasa da birçok resmi tek kareye sıkıştırma işini en basit şekilde yapabileceğiniz tek Windows 8 uygulaması.

YORUMLAR