CyberLink Power Media Player (windows)

CyberLink Power Media Player

CyberLink Power Media Player
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CyberLink Power Media Player, popüler tüm video, ses ve resim formatlarını destekleyen modern bir medya oynatıcıdır.

CyberLink Power Media Player, Windows 8’li tablet ve masaüstü PC’nizde kullanabileceğiniz eksiksiz bir medya oynatıcısıdır. Popüler tüm video, ses, resim ve altyazı formatlarını destekleyen uygulama ile filmleri, yüksek kalitede fotoğraflarınızı ve müziklerinizi sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz.

Yüksek kalitedeki medya dosyalarınızı akıcı bir şekilde oynatan Power Media Player (Eski adıyla PowerDVD Mobile) Windows 8 ve Windows RT tablet ve PC’lerle uyumlu modern ve hızlı arayüze sahip harika bir medya oynatıcı. Bilinen ve en yeni video formatlarını destekleyen, altyazıları tanıyan uygulama ile medya dosyalarınızı açmanın yanı sıra video, fotoğraf ve müzikleriniz için listeler oluşturabilir, Charm çubuğunu kulllanarak aradığınız video, fotoğraf ve müziğe hızlıca ulaşabilir, fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Fotoğraf, video ve müzik dosyalarınızı ister tek bir ekranda, isterseniz de ayrı ayrı görebilirsiniz. Takvim görünümüne geçerek gün / ay / yıl bazında fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz.

CyberLink Power Media Player aşağıdaki formatları desteklemektedir:

  • Video ve Filmler: M4V, MP4V, MP4, MOV, 3G2, 3GP2, 3GP, 3GPP, AVI, ASF, WM, WMV, MKV, M2TS (MPEG-2 and H.264), MPG, VOB, MPEG-4 Part 2, H.264, VC-1, WMV (7,8,9), MPEG-1, MPEG-2
  • Ses: DTS, Ac3 (DD, DD+), AAC, MP3, PCM/WAV, M4A
  • Resim: JPEG, GIF, PNG, BMP, TIF
  • Altyazılar: SubRip (*.SRT), PowerDivX (*.PSB), MicroDVD (*.SUB), SunViewer (*.SUB), SubStation Alpha (*.SSA, *.ASS), and SAMI (*.SMI)

YORUMLAR