Delete Files By Date 1.0 (windows)

Delete Files By Date

1.0
Delete Files By Date
ÜCRETSİZ
İndir 0.15 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Delete Files By Date programıyla bilgisayarınızdaki belli tarihten önceki dosyaların hepsini tek seferde silebilirsiniz.

Delete Files By Date programı, bilgisayarınızda bulunan dosyaların otomatik olarak silinmesini ve temizlenmesini sağlayabilen ücretsiz programlardan bir tanesi. Sürekli olarak geçici dosyalarla çalışan ancak daha sonra bunları silmeyi unutan kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlandığı için sabit diskte yer tasarrufu yapmaya oldukça yardımcı oluyor diyebilirim.

Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlandığı için bir kaç buton ve yönetim paneli haricinde şey görmeyeceksiniz ancak bu yönde bir ihtiyaç da mevcut değil. Basitliği sayesinde bilgisayar deneyimi az olan kullanıcılar bile programı kullanmakta zorlanmayacaklardır.

Delete Files By Date'i kullanırken ilk olarak belli bir tarihten beri kullanılmayan dosyaların taratılması işlemini yapmanız gerekiyor. Bu tarihi kendiniz belirlediğiniz için istediğiniz zamana göre ayarlayabilir ve böylece silme işlemi üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz.

Filtreleme kriterleri şu şekilde belirlenmiş;

  • Dosya yaratım tarihi
  • Son düzenleme tarihi
  • Son erişim tarihi
  • Dosya uzantısı
  • Dosya boyutu

Eğer bilgisayarınızı kurcalayan kişilerin dosyalarınızı yanlışlıkla silmesi mümkünse bunu engellemek için programa şifre de koyabiliyor ve böylece yabancı ellerden koruyabiliyorsunuz.

YORUMLAR