DF Youtube 1.0.5 (windows)

DF Youtube

DF Youtube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chrome tarayıcınızda kullanabileceğiniz bir YouTube eklentisidir.

DF YouTube, Google Chrome tarayıcılarınızda yükleyip kullanabileceğiniz bir YouTube eklentisidir. DF'in açılımı Distraction Free, yani bu eklenti ile dikkat dağıtıcı şeyler olmadan YouTube'da gezinebiliyorsunuz.

Bildiğiniz gibi YouTube'un büyüme prensibi ne kadar çok tık alırsam o kadar iyi üzerine kurulu olduğu için YouTube üzerinde herhangi bir şey izlerken her yerden çeşit çeşit reklam ve resim çıkıyor.

Öylesine boş vakitlerini geçirmek isteyenler için bu belki iyi bir şey olabilirken, müzik dinleyip rahatlamak, eğitici videolar izlemek veya araştırma yapmak isteyenler içinse bu zaman zaman tam bir kabusa dönüşebiliyor.

Bununla birlikte YouTube'un en önemli özelliği size sürekli video önermesi. Hatta hepimizin bildiği bu konuyu hafiften eleştiren "Arif'in Manchester'a attığı golü ararken buraya geldim" diye komik bir tabir bile var.

DF YouTube ise bu döngüyü kırmanızı ve sadece kendi istediğiniz şeye odaklanmanızı sağlıyor. DF YouTube eklentisi ile isterseniz video önerilerini, yorumları, videonun sonunda çıkan video önerilerini ve kenar çubuğunu ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Gerçekten yaptığınız işe odaklanmanızı sağlayacak çok kullanışlı bir eklenti olan DF YouTube'u herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR