Disk Usage Analyser 2.0.1.136 (windows)

Disk Usage Analyser

Disk Usage Analyser
ÜCRETSİZ
İndir 0.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın disklerinde yer alan dosya ve klasörleri analiz edebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Disk Usage Analyser programı, bilgisayarınızda bulunan diskleri kolayca analiz etmenizi sağlayan ve daha sonra bu analizleri kolayca çeşitli tablolar ve grafikler ile incelemenize olanak tanıyan ücretsiz programlardan bir tanesi. Kolay ve basit arayüzü sayesinde, disklerinizde bulunan dosyaları kolayca incelemenizi ve hakkında bilgiler edinmenizi sağlayabiliyor. Bilgisayar kullanımı konusunda çok deneyimli olmayan kullanıcılar bile programın çalışmasını anlamak konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaklardır.

Disklerde bulunan dosyalara dair programın sundukları arasında şu bilgiler yer alıyor;

  • Dosya boyutu
  • Dosya türü
  • Son kullanılma tarihi
  • Dosya ve klasör adetleri
  • Yaratılma ve düzeltilme tarihleri
  • Çevrimdışı erişim bilgileri

Programın arayüzünün sol kısmında hemen hazırlanan grafikleri görebiliyor ve dilerseniz grafikte sunulan bilgileri değiştirebiliyor, yahut 3 boyutlu olarak görüntüleme de yapabiliyorsunuz. Hazırlanan raporları çeşitli Excel dosyaları veya HTML dosyaları halinde kaydedebilme imkanı sayesinde başka incelemeler yapabilir ve daha sonra kaydedilmiş raporlarla karşılaştırabilirsiniz.

Çalışması sırasında herhangi bir sorun bulundurmayan ve sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanan programı, sık sık disklerinizdeki dosya ve klasörlere dair işlemler yapmanız gerekiyorsa kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR