DownThemAll! 3.0.7 (windows)

DownThemAll!

DownThemAll!
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DownThemAll! Firefox kullanıcıları için geliştirilen yepyeni bir indirme yöneticisi. Eklentiyle bir web sayfasındaki tüm resim ve linkleri indirebileceğiniz gibi indirme hızınızı da yükselteceksiniz.

Herhangi bir web sayfasını tüm görsel ve linkleriyle indirmenizi sağlayan DownThemAll! Firefox tarayıcınızla sorunsuz çalışan bir eklenti. Tek tıklamayla yüksek hacimli dosyaları bile kısa sürede indirecek uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Eklentiyle geniş bir filtreleme yapabiliyorsunuz. Kişisel filtrelemelerinize uygun herşey otomatik olarak siz internette gezerken indiriliyor. Belirlenen kriterler tıklamanıza ihtiyaç duymadan indirmenizin başlamasını sağlıyor.   

DownThemAll! indirme hızında da belirgin bir iyileşme sağlıyor. Eskiye oranla %400'lere kadar çıkan indirme hızlarını yakalamk mümkün. İndirme sırasında belirli sayıda dosya için sınırlamalarda koyulabiliyor. Bunun dışında indirme işlemine ara vererek istediğiniz zaman devam etmeniz de mümkün. Eklenti otomatik isimlendirme özelliğiyle dosyaları indirme işlemleri sırasında isteğinize göre yeniden adlandırıyor.