Drive Stalker 1.2.1 (windows)

Drive Stalker

Drive Stalker
ÜCRETSİZ
İndir 0.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drive Stalker, sabit diskleriniz üzerinde yapılan değişiklikleri takip edebileceğiniz bir yerel disk izleme programıdır.

Drive Stalker, bilgisayarınız üzerinde yer alan sabit diskleri sürekli olarak kontrol eden bir programdır. Sabit diskiniz üzerinde yeterli disk alanı kalmadığı zaman veya sabit diskinizde herhangi bir sorun olduğu zaman size bildiren program oldukça kullanışlı ve güvenilirdir.

Sabit diskleriniz üzerinde sorun yaratabilecek değişiklikler konusunda sizleri e-posta aracılığıyla bilgilendiren program, bu yönüyle de oldukça kullanışlıdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve anlaşılır olan programın kullanımı da çok kolaydır. Her ne kadar ücretsiz sürümü üzerinde bazı özellikleri kısıtlanmış olsa da sabit disklerinizi oluşabilecek olan sorunlara karşı izleyebileceğiniz program, gerçekten çok yararlıdır.

Sabit disklerinizi takip edebileceğiniz ve diskleriniz üzerinde oluşabilecek olan zararlı değişikliklerden haberdar olabileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa, Drive Stalker aradığınız çözüm olabilir.