Duplicate Remover Free 1.0 (windows)

Duplicate Remover Free

1.0
Duplicate Remover Free
ÜCRETSİZ
İndir 22.89 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duplicate Remover Free bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları bulup silmenize yardımcı olan bir programdır

Duplicate Remover Free kullanıcılara çift dosyaları bulma ve çift dosya silme konularında yardımcı olan bir gereksiz dosya temizleme programıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir gereksiz dosya silme yazılımı olan Duplicate Remover Free temel olarak bilgisayarınızda ihtiyacınız olmadığı halde depolanan ve sabit disk performansınızı düşüren, bilgisayarınızı şişiren dosyaları tespit ediyor ve size listeleyerek bu dosyaları silmenize yardımcı oluyor. Program oldukça sade ve klasik bir arayüze sahip. Gereksiz kısayolların ve görsel öğelerin yer almadığı yazılım sadece ihtiyacı karşılamak amacıyla tasarlanmış.

Duplicate Remover Free ile çift dosyaları tespit edebilmek için programı çalıştırıyorsunuz ve sonrasında ana penceredeki Search sekmesinde sağ üst köşede yer alan "Add" tuşuna tıklıyorsunuz. Bu tuşa tıkladıktan sonra çift dosyaların aranacağı dosya konumunu belirliyorsunuz. Dosya konumu belirlendikten sonra ana pencerenin alt tarafında yer alan "Start" tuşuna tıklayarak tarama işlemini başlatıyorsunuz. Tarama işlemi, üzerinde tarama yaptığınız bölümün boyutuna bağlı olarak kısalıp uzayabilmekte. Bu işlemin genel olarak bilgisayarınızı çok yormadığını belirtmekte fayda var.

Duplicate Remover Free ile tarama işlemi bitince tespit edilen çift dosyaları "Search Result" sekmesinde görüntüleyebilirsiniz. Bu pencere üzerinden silinmesini istediğiniz dosyaları seçip temizleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR