EASIS Drive Check 1.1 (windows)

EASIS Drive Check

1.1
EASIS Drive Check
ÜCRETSİZ
İndir 1.90 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EASIS Drive Check programını kullanarak bilgisayarınızdaki sabit disklerin sağlığını kontrol edebilirsiniz.

EASIS Drive Check programı, bilgisayarınızın sabit diskleri hakkında düzenli olarak detaylı bilgiler almak ve disklerin sağlığını takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan birisi. Program direkt olarak SMART bilgileri sayesinde diskte ortaya çıkan hataları görüntüleyebiliyor ve aynı zamanda disk üzerindeki sektörlerde tarama işlemleri gerçekleştiriyor.

Programın hem kurulumu hem de kullanımı çok kolay olduğu için bir defa aktifleştirdiğinizde zorluk yaşamanız olası değil. Kullanırken tek yapmanız gereken arayüzü açmak ve daha sonra tarama işlemini başlatarak tamamlanmasını beklemek.

Tarama tamamlandıktan sonra karşınıza SMART bilgilerine dayalı disk sektörü bilgileri gelecektir ve aynı zamanda güç döngüleri, sıcaklık, performans, hata oranı gibi tüm disk sağlığına dayalı teknik bilgiler ortaya çıkacaktır.

Tarama sonuçlarını direkt olarak program içerisine tanımladığınız e-posta adresinize otomatik olarak göndertebilir, dolayısıyla bilgisayarınızın başında beklemeden tüm sonuçları tüm cihazlarınızdan kontrol edebilirsiniz.

Diskiniz üzerinde tarama işlemi gerçekleştirilirken bile bilgisayarınızı kullanmaya devam edebildiğiniz için pek çok diğer programın aksine biraz daha kullanışlı hale geliyor ve sabit disk sağlığı hakkında endişelenenler için en ideal araçlardan birisi oluyor diyebilirim.

YORUMLAR