Easy Duplicate Finder 4.10.2.480 (windows)

Easy Duplicate Finder

Easy Duplicate Finder
ÜCRETSİZ
İndir 29.91 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Duplicate Finder, sabit diskiniz üzerinde yer alan eş dosyaları bulabileceğiniz ve silebileceğiniz güvenilir bir programdır.

Easy Duplicate Finder, sabit diskiniz üzerinde yer alan eş dosyaları bulabileceğiniz ve sonrasında yapacağınız optimizasyonlar yardımıyla kendinize ekstra sabit disk alanı yaratabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.

Oldukça temiz ve anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Windows Gezginine benzeyeren menüsü yardımıyla tarama yapmak istediğiniz klasörleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

Aynı zamanda program yardımıyla farklı dosya türleri ve boyutları için kendi belirleyeceğiniz tarama filtrelerini kullanabileceğiniz gibi yine kendi belirleyeceğiniz klasörleri tarama işlemi dışında bırakabilirsiniz.

Tarama işlemi tamamlandıktan sonra orjinal dosyaları, eş dosyaları ve sabit diskiniz üzerinde ne kadar yer kapladıklarıyla ilgili farklı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Farklı gruplar içerisinde yer alan tüm dosyaları görüntüleyebileceğiniz ve isterseniz farklı adlarda yeni bir klasör içerisine kaydedebileceğiniz yazılım sayesinde yanlış dosyaları silme derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarda kullanan Easy Duplicate Finder, içerisinde yer alan yardım dosyası sayesinde kullanıcıların merak ettiği soruların cevaplarını da kullanıcılara sunmaktadır. Testlerim sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığım Easy Duplicate Finder'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Not: Kurulum sırasında üçüncü parti yazılımların kurulumuyla ilgili karşınıza gelecek olan tekliflere dikkat ediniz.

YORUMLAR