EDM2014 Video Library 3.0 (windows)

EDM2014 Video Library

3.0
EDM2014 Video Library
ÜCRETSİZ
İndir 10.78 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EDM2014 Video Library programını kullanarak bilgisayarınızdaki film ve dizi arşivinizi kolayca yönetebilirsiniz.

EDM2014 Video Library programı, bilgisayarında film ve dizi arşivleri oluşturarak bunları saklayanların kullanabilecekleri arşiv yöneticileri arasında yer alıyor ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Çok geniş video arşivlerinin düzenlenmesi ve arşiv bilgilerinin girilmesi Windows'un kendi dosya gezgini ile neredeyse imkansız olduğu için arşivcilerin bu tip programlara ihtiyaçları olduğu kesin.

Uygulamanın arayüzü herkesin anlayabileceği kadar basit ancak çok sayıda fonksiyona izin verecek kadar da detaylı olarak hazırlanmış durumda. Hem filmlerin önizleme resimlerini sunabilen hem de onlar hakkında bilgiler verebilen, CD ve DVD kapaklarını sunabilen hem de düz liste olarak gösterebilen program, böylece tüm gösterim modlarını kolayca sağlayabiliyor.

Arşivinize herhangi bir filmi veya diziyi eklemek istediğinizde bunu hemen gerçekleştirebiliyor ve tüm bilgilerin IMDB adresinde yer alan bilgiler tarafından doldurulmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece tek tek eserlerin oyuncu, yönetmen, açıklama ve benzeri bilgilerini girme zorunluluğu ortadan kaldırılıyor ve hepsi otomatik olarak gerçekleştiriliyor.

Filmlerden alınan otomatik ekran görüntüleri sayesinde video dosyasını oynatmadan filmlere dair fikirler edinebiliyor ve arşivinizi olabildiğince düzenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz. Sürekli olarak arşivler hazırlayan kullanıcıların kesinlikle bilgisayarlarında bulundurmaları gereken programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.