Empty Folder Finder 1.3.1.0 (windows)

Empty Folder Finder

Empty Folder Finder
ÜCRETSİZ
İndir 0.21 MB
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empty Folder Finder sayesinde bilgisayarınızın sabit diskindeki boş klasörleri tarayabilir ve temizleyebilirsiniz.

Empty Folder Finder programı, bilgisayarınızda yer alan gereksiz ve boş klasörleri tespit ederek onları temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Windows kullanımı esnasında kopyalanan ve taşınan veriler, kurulan ve silinen programlar ile işletim sisteminin kendi yarattığı bazı gereksiz dizinler, maalesef bir süre sonra sabit diskinizi dolduruyor ve daha verimsiz bir şekilde çalışmasına sebep oluyor. Empty Folder Finder ise bu soruna karşı kullanabileceğiniz bir araç ve çok sade bir arayüzle birlikte geldiği için kullanımınız esnasında herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

Hem otomatik olarak belli parametrelere sahip olan, hem de özelleştirme seçeneklerine sahip olan uygulama, böylelikle ne tür klasörlerin boş olarak nitelendirileceğini ve ortada kaldırılacağını seçmenize de imkan tanıyor. Böylelikle size göre gereksiz olan tüm dizinleri tek bir tarama işlemiyle ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Programın arama ve tarama fonksiyonunun oldukça hızlı sonuç verdiğini ve aktif bir şekilde boş dizinleri bulabildiğini belirtmek gerek. Taramanın sonlanmasının ardından sonuçları hemen sunabilen ve onları silmenize izin veren Empty Folder Finder, hem toplu hem de tek tek silme işlemi için de destek sunması ile yeterince geniş seçeneklere sahip diyebilirim.

Çalışması esnasında herhangi bir şekilde internet bağlantısı gerektirmemesinin yanında, performans sıkıntısı da bulunmayan program, sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanıyor. Bilgisayarınızda yer alan gereksiz klasörlerden kurtulmak ve daha düzenli bir sabit diske sahip olmak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken programlar arasında.