Euro Truck Simulator 1.3 (windows)

Euro Truck Simulator

1.3
Euro Truck Simulator
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 120.01 MB
13  
2  
3  
0  
1  
kullanıcı

Euro Truck Simulator ile tır sürme keyfini yaşıyoruz

Euro Truck Simulator birbirinden güzel tırlara şöforlük yaparak tır sürme yeteneklerimizi sınadığımız simülasyon türünde bir tır oyunudur.

Avrupa yollarını önümüze seren Euro Truck Simulator Avrupa kökenli uzun yük tırlarını kullanmamıza imkan tanıyan bir tır simülasyonudur. Oyunu ön plana çıkaran en büyük özelliği gerçekçiliğidir. Oyundaki yollar tamamen gerçek Avrupa yollarının yansıması olarak oyuna aktarılmıştır ve şehirler de yine Avrupa'daki gerçek şehirlerin dijital versiyonlarıdır. Oyunda kullandığımız tırlar her detayıyla birebir oyuna aktarılmıştır; tırların yüksek kalite modellemelerinin yanında kokpitleri ve direksiyonun ve göstergelerin olduğu iç kısım tüm gerçekçiliği ile oyunda yer alıyor. Oyunda yolculuk yaparken hızımızı, azalan benzinimizi, motor hararetini kokpit içerisindeki göstergelerden takip edebiliyoruz ve sileceklerimizi çalıştırabiliyoruz. Oyuncu kokpit içerisinde sağa ve sola doğru bakabiliyor ve şöfor koltuğunda kendi oturuyormuş gibi hissedebiliyor.

Euro Truck Simulator'da bize verilen kargoları belirli güzergahları izleyerek hedeflerine taşımaya çalışıyoruz. Görevlerimiz bizi Avrupa'nın merkez şehirleri arasında yolculuk etmeye sürüklüyor ve Avrupa'yı oldukça gerçekçi bir şekilde gezebiliyoruz. Oyunda Madrid, Berlin, Prag, Roma gibi şehirler tüm detaylarıyla yer alıyor.

Euro Truck Simulator'ın güzel yanı günün farklı zaman dilimlerine oyunda yer verilmesi. Gündüz açık havada yolculuk ederken ağaçların gölgelerinin yollara yansımasını görebileceğimiz gibi gece hava karanlıkken farlarımızı açarak sakin yollarda ilerleyebiliyoruz.

Eğer tırlara özel ilgi duyuyorsanız ve gerçekçi oyunlar hoşunuza gdiyorsa Euro Truck Simulator'ı denemelisiniz.

YORUMLAR