Extension Defender for Firefox 1.0.3 (windows)

Extension Defender for Firefox

Extension Defender for Firefox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extension Defender for Firefox ile tarayıcınızdaki istenmeyen eklentilerden kurtulabilirsiniz.

Extension Defender for Firefox Mozilla'nın popüler internet tarayıcı Firefox için geliştirilmiş olan ve kullanıcılara istenmeyen Firefox eklentisi kaldırma konusunda yardımcı olan ücretsiz bir eklenti kaldırma aracıdır.

Kullanıcıların sıkça problem yaşadığı bir konu olan istenmeyen tarayıcı eklentileri yüklediğimiz yazılımlar ve ziyaret ettiğimiz internet siteleri nedeniyle bilgisayarımıza yapışabiliyor. Bu eklentiler kötü amaçlı olabilmekte ve şifreler, kullanıcı adları ve e-posta adresleri gibi kişisel bilgilerimizi takip ederek dışarı sızdırabilmekte. Daha da kötüsü bu eklentilerin bazıları standart yollarla kaldırılamamakta, ek bir eklenti kaldırma yazılımının bilgisayarımızda yüklü olmasını gerektirmektedir.

Bu tip bir tarayıcı eklentisi kaldırma aracı olan Extension Defender for Firefox kolayca kötü amaçlı eklentileri tespit edebilmemize ve bu eklentileri kaldırabilmemize olanak sağlıyor. Extension Defender for Firefox tarayıcı eklentilerinizi internet üzerindeki sürekli güncellenen veri tabanı üzerinde analiz ediyor ve size bu eklentileri kolayca kaldırabilme imkanı veriyor.

Extension Defender for Firefox gerçek zamanlı olarak tarayıcınıza yüklediğiniz eklentileri izler ve size bu eklentilerin zararlı olanları hakkında iletiler gösterir. Bu sayede tarayıcınızı sürekli olarak denetim altında tutabilirsiniz.

YORUMLAR