ExtractFace 5.2.4 (windows)

ExtractFace

DİKKAT! TAMİNDİR EDİTÖRÜ UYARIYOR İndirme bağlantısı Google tarafından zararlı yazılım olarak algılanmaktadır. Yine de indirme işlemine devam etmek istiyorsanız sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

https://extractface.codeplex.com/downloads/get/1665958

(PEKİ NEDEN BU İÇERİK HALA TAMİNDİR'DE YAYINLANIYOR?)

ExtractFace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    75

  • Üretici

    Alain Rioux

ExtractFace, Facebook'ta bulunan verilerinizi kolayca dışa aktarmanıza ve onları saklamanıza yarayan bir programdır.

ExtractFace, Facebook'taki verilleri dışa aktaran bir programdır. 

Araştırmacılar ya da analistler için kimi zaman Facebook'un verilerinin yerel kopyaları gerekebiliyor. İnternet sitesinin arayüzü yerel verileri aktarmaya yönelik tasarlanmadığı için arayan kişi de bunu kolayca bulamıyor. Bu verilerin davalarda kanıt olarak kullanılması ya da gelişmiş çevrimdışı analizler yapabilmek vb. detaylı işlerde kullanılabilecek tüm bu verileri bulmak ise arayanın oldukça zamanını alabiliyor. ExtractFace de tam olarak bunun için tasarlanmış bir program. 

Facebook'taki yerel verileri dışarı aktarmak için tasarlanan ExractFace, bunu neredeyse bir Mozilla eklentisi gibi yapıyor ve sadece bir sağ tıklama ile bütün işi halletmenizi sağlıyor. Bu sağ tıklama işlemini yaptıktan sonra verileri dışarı demenizle birlikte çalışmaya başlayan program, kısa süre sonra istediğiniz verileri sizin önünüze çıkarıyor ve istediğiniz gibi bu verileri düzenlemeniz ve saklamanız için yardımcı da oluyor. Böyle bir ihtiyacınız olur mu bilinmez; ancak veri aktarma programı arıyorsanız, kesinlikle denemelisiniz. 

YORUMLAR