Extremity Prepare To USB 2.0 (windows)

Extremity Prepare To USB

2.0
Extremity Prepare To USB
ÜCRETSİZ
İndir 13.20 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extremity Prepare To USB programını kullanarak Windows kurulumunuzu flash diskler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Extremity Prepare To USB uygulaması, Windows işletim sisteminin sürümlerini bilgisayarına kurmak isteyen ancak herhangi bir CD veya DVD sürücüsüne sahip olmayanlar için düşünülmüş ve hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi. Programı kullanarak Windows kurulum diskinizi bir USB disk haline getirebiliyor ve kurulumunuzu flash diskler üzerinden tamamlanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Windows Vista, 7,8 ve 8.1 kurulumlarını gerçekleştirmenize olanak tanıyan Extremity Prepare To USB programı, ücretsiz olarak sunuluyor ve oldukça kolay kullanılır bir arayüzle karşımıza çıkıyor. Programı kullanırken elbette flash diskin uygun bir hale getirilmesi gerekiyor ve uygulamanın kendi arayüzünden tüm disk hazırlama işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Windows kurulumunuzu diske aktardıktan sonra geriye bir tek BIOS üzerinden flash disk ile boot etme seçeneğini aktif hale getirmek ve disk USB'den bağlıyken bilgisayarı başlatmak kalıyor. Bu adımlar doğru bir şekilde tamamlandığında karşınıza direkt olarak Windows sürümünüze uygun olan kurulum ekranı çıkacaktır.

Programın çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık ancak maalesef Windows XP'yi USB diskten kurmak isteyenler için aktif olarak kullanılamadığını belirtmek gerek. Dolayısıyla Windows XP için başka çözümler bulmanız gerekecektir.

Eğer Windows Vista ve üzeri işletim sistemlerini USB disklerden bilgisayarınıza kurmak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR