File Organiser 1.811 (windows)

File Organiser

File Organiser
ÜCRETSİZ
İndir 4.67 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

File Organiser programını kullanarak bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

File Organiser programı, bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörlerin çok daha kolay bir şekilde yönetilebilmesi ve organize edilebilmesi için hazırlanmış ücretsiz bir program. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de gelişmiş özellikleri sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı da sanmıyorum. Fakat biraz eski bir görünüme sahip olması nedeniyle Windows 7 sonrası işletim sistemlerine alışanların gözlerini biraz rahatsız edebilir.

Hem klasörleri hem de disk üzerindeki bölümleri kolayca görüntüleyebileceğiniz program sayesinde dosyaları bir bölümden bir bölüme taşıyabilir ve bunu iki ayrı panel üzerinden herhangi bir klasör açma veya kapama işlemi gerçekleştirmeden yapabilirsiniz. Sürükle bırak desteğine sahip olması nedeniyle dosyaları direkt olarak fare imlecinizle tutarak işlemleri tamamlayabiliyorsunuz.

Programın yardım menüsü de oldukça gelişmiş bir şekilde hazırlandığından dolayı hiç sorun yaşamadan tüm işlevleri öğrenmek mümkün oluyor. Programın yapımcılarının hazırladığı YouTube eğitim videolarına da yine buradan ulaşabiliyorsunuz.

Dosya ve klasörler arasında aramalar gerçekleştirmek, dosyaları yedeklemek veya geri yüklemek de yine programın yapabildikleri arasında. Eğer Windows Gezgini'ni yetersiz buluyor ve daha gelişmiş opsiyonlara sahip olmak istiyorsanız göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR