File Renamer 1.2.3.9 (windows)

File Renamer

File Renamer
ÜCRETSİZ
İndir 0.71 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

File Renamer, bilgisayarınız üzerinde yer alan dosyaların adlarını toplu olarak değiştirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

File Renamer, sabit diskiniz üzerinde yer alan dosyaları toplu olarak yeniden adlandırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Kurulum gerektirmeyen yazılım, tamamen taşınabilirdir ve bir USB bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Programın arayüzü standart bir Windows penceresinden oluşmaktadır ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu nedenle her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Yeniden adlandırmak istediğiniz dosyaları ve klasörleri program içerisine sürükle bırak yöntemi yardımıyla aktarabileceğiniz gibi, program içerisinde yer alan dosya yöneticisinden de yardım alabilirsiniz.

Dosya uzantısı değiştirme, dosyalar içerisinde geçen kelimelerin ilk harflerini büyük yapma, dosya adlarındaki tüm karakterleri değiştirebilme ve çok daha fazlasını File Renamer yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda program yardımıyla dosyaların sahip oldukları farklı nitelikleri değiştirmek ve düzenlemek gibi bir şansınızda bulunmaktadır.

Düzenleme ve yeniden adlandırma işlemleri sırasında sistem kaynaklarını neredeyse hiç kullanmıyor diyebileceğim program, oldukça hızlı bir tepki süresine sahiptir.

Her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir toplu dosya ve klasör adı değiştirme programı olan File Renamer'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR