Filelist Creator (windows)

Filelist Creator

Filelist Creator
ÜCRETSİZ
İndir 0.78 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki klasörlerde yer alan dosyaların listesini hazırlamak için bu programı kullanabilirsiniz.

Filelist Creator programı, bilgisayarınızda çok sayıda dosya saklıyor ve bilhassa arşivlemeler yapıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Temel olarak belirlediğiniz klasörlerdeki dosyaların tam bir listesini sunabilen yapısı sayesinde neyin nerede olduğunu çok daha kolay bir şekilde görebiliyorsunuz.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen program, aynı zamanda çok kolay kullanılır bir yapıya sahip ve böylece indirir indirmez kullanmaya başlayabilir, özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir yapısı sayesinde flash disk ya da taşınabilir sabit disklerinize kopyalayabilir ve istediğiniz bilgisayarda hemen açabilirsiniz.

Program sürükle bırak desteği bulundurduğu için klasörleri arayüze bırakmanızla birlikte liste hazırlanması başlayacaktır. Dosyaların özelliklerine göre farklı filtreler belirleyebilmek de mümkün ve böylece en kolay yoldan istediğiniz niteliklere sahip dosyalarınızı görebiliyorsunuz.

Programda elde ettiğiniz dosya listesi sonuçlarını şu formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilir ve daha sonra başka yazılımlarda açabilirsiniz:

  • TXT
  • CSV
  • GIF
  • JPG
  • BMP
  • HTML

Eğer arşivlerinizi daha kolay yoldan yönetmek ve listeler hazırlayarak bunları paylaşmak isterseniz denemeniz gereken programlardan birisi.