Find Equal Files 1.0.3 (windows)

Find Equal Files

Find Equal Files
ÜCRETSİZ
İndir 2.97 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Find Equal Files programı sayesinde bilgisayarınızda birbirinin kopyası olan tüm dosyaları kolayca bulabilirsiniz.

Find Equal Files programı, bilgisayarınızda birbirinin aynısı olan çok sayıda dosya varsa bunları kolayca tespit edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir program. Özellikle geniş arşivler yaratan ve bilgisayarını iş için kullananların disklerinde aynı dosyanın belki de onlarca farklı versiyonu olabildiği için daha düzenli bir dosya yapısına kavuşmak ve karmaşıklıkları önlemek için bu tip uygulamaların oldukça gerekli olduğunu söyleyebilirim.

Program birbirinin kopyası olan dosyaları tespit ettikten sonra bunlar üzerinde işlemler gerçekleştirebilmenize de olanak tanıyor ve böylece dosyaların konumlarını tek tek açmak ve işlemler yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu işlemler şu şekilde listelenmiş;

  • Kopya dosyaları kaldırma
  • Kısayol yaratma
  • Dizin linki yaratma

Programın arayüzü herkesin kolayca anlayabileceği bir şekilde düzenlenmiş ancak en başta biraz karmaşık gibi görünebilir. Hem ücretsiz olması hem de kolay kullanım olanakları sayesinde bilgisayarınızdaki tüm kopya dosyaları tespit etmek ve böylece hem düzeni sağlamak hem de disk alanından tasarruf etmek için denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR