Folder Sync 1.0.0.208 (windows)

Folder Sync

Folder Sync
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Folder Sync klasörlerinizi kolayca yedeklemenize yardımcı olan bir yazılımdır

Folder Sync eğer dosyalarınızı yedekleme konusunda pratik bir çözüm arıyorsanız oldukça işinizie yarayabilecek bir yedekleme programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir klasör eşitleme programı olan Folder Sync, temel olarak bilgisayarınızda depoladığınız dosyaları içeren farklı klasörleri takip altına almanıza ve değişiklikleri kolayca gözlemlemenize yardımcı oluyor. Program iki farklı klasörü karşılaştırarak bu klasörler içerisinde aynı olan, farklı olan, adı değişen, taşınmış, silinmiş veya güncellenmiş dosyaları analiz ediyor ve size listeliyor. Bu sayede eskiden aldığınız bir yedek klasörünü orijinal klasörün son haliyle kıyaslayabiliyor ve değişikliklerin farkına varabiliyorsunuz.

Folder Sync iki klasör arasındaki farkları listeleyebilmenin yanısıra size senkronizasyon yapabilme imkanı da veriyor. Bu sayede yedek olarak sakladığınız klasörü sürekli güncel tutabiliyorsunuz. Program ile dilerseniz klasörleri tek tek yedekleyebilir, dilerseniz tam bir yedekleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Program arayüzünde çeşitli filtreleme seçeneleri yer alıyor. Bu sayede aradığınız dosyalara da daha kolay erişebiliyorsunuz.

YORUMLAR