FortiClient Standard 5.2.1.0605 (windows)

FortiClient Standard

FortiClient Standard
ÜCRETSİZ
İndir 0.48 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zararlı yazılımlar sebebiyle internet güvenliği her geçen gün önem kazanmakta. Siz de kişisel bilgisayarınızın güvenlik zaaflarını bu program ile giderebilirsiniz.

İnternet güvenliği denince akla pek çok yazılım firması ve programı gelmekte. Kullanıcılar bu sayısız program arasından ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmek için uğraşıyorlar. 

Siz de bilgisayarınız ve bilgisayarı kullananların eriştiği içerik hakkında tam koruma istiyorsanız FortiClient sizin için doğru program olabilir. Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan bu program ile aynı zamanda çocuklarınızın zararlı içeriklere olan erişimini de engelleyebiliyorsunuz. Bu noktada özellikle aileler için öne çıkan bu yazılım kullanıcılarına son derece pratik kullanım özellikleri sunmakta. Daha önce antivirüs kullanmamış kişiler bile bu programı kullanırken hiçbir zorluk yaşamayacaktır.

Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu antivirüs ile hem çocuklarınızın hem de bilgisayarınızın güvenliği açısından büyük bir yardımcı edinmiş oluyorsunuz. Programı kullanarak yapılan taramalardan sonra kullanıcıya rapor hazırlaması da FortiClient'ın bir başka işlevsel özelliği. Bu özellik sayesinde kullanıcılar gerekli önlemleri alıp olası tehditlere karşı hazırlıklı olabilir. 

YORUMLAR