Free Eye Test (windows)

Free Eye Test

Free Eye Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Eye Test (Ücretsiz Görme Testi), web tarayıcınızda oynayabileceğiniz harika bir renk ayırt etme oyunu.

iGame Free Eye Test (Ücretsiz Görme Testi), renkleri ne kadar iyi ayırt edebildiğinizi ölçebileceğiniz harika bir web tabanlı oyun. Tüm web tarayıcıları üzerinden oynayabieceğiniz görme testi oyununda farklı renkte kutucuğu olabildiğince kısa sürede bulmanız gerekiyor.

Farklı renkteki kutucuğu bulmaya yönelik bulmaca oyunu Kuku Kube’ün web sürümü diyebileceğim Free Eye Test oyununda onlarca kutu arasında farklı olanı bulmanız için 15 saniye süreniz var. 15 saniye boyunca karşınıza renkli kutucuklar ve kutucuklar arasında da bir tanesi farklı renkte çıkıyor. Hızlı bir tarama yapıp farklı olanı seçiyor ve bu şekilde süreniz bitine dek devam ediyorsunuz.

Farklı renkte kutuyu bulmanın çok kolay olduğunu düşünebilirsiniz ki oyunun en başında bu düşünceye kapılmanız için kutular kolay tespit edilebilir şekilde hazırlanmış. Lakin biraz ilerledikçe farklı renkteki kutuyu genel renge bakıp algılamak oldukça güçleşiyor; zor ayırt eder duruma geliyorsunuz. Bir yandan da süre işlediğinden panik yapmamanız için hiçbir sebep yok. Biraz kolaylaştırmak adına hata yapma lüksü verilmiş ancak yaptığınız her hatalı dokunuş puanınızın azalmasına ve süre kaybına uğramanıza sebebiyet veriyor.

Farklı renkteki kareyi bulmak için gözünüzü heba edeceğiniz test oyunun sonunda kazandığınız puana göre bir unvanınız oluyor. Örneğin; 0-4 puan alırsanız yarasa yani kör, 25-29 alırsanız kartal gibi keskin gözlere sahip olduğunuz söyleniyor.

YORUMLAR