Free Flash Player 1.0 (windows)

Free Flash Player

1.0
Free Flash Player
ÜCRETSİZ
İndir 36.17 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Flash Player'ı kullanarak FLV ve SWF dosyalarını ücretsiz ve hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz.

Free Flash Player programı, bilgisayarınızda bulunan ve flash ile oluşturulmuş olan FLV ve SWF dosyalarını kolayca oynatabilmenizi sağlayan programlardan bir tanesi. Pek çok video oynatıcı hali hazırda FLV'yi destekliyor ancak SWF'yi desteklemiyor. Dolayısıyla, flash dosyalarını oynatmak için tam bir aracı bilgisayarınızda bulundurmak istiyorsanız, Free Flash Player'a sahip olmanız gerekiyor.

Program oldukça sade ve sadece oynatma üzerine hazırlanmış diyebilirim. Maalesef sürükle bırak desteği ile oynatmayı desteklemiyor ancak dosya tarayıcısı ile oynatmak istediğiniz dosyaları açabiliyor ve daha sonra oynatma listenize ekleyebiliyorsunuz.

Oynatma listelerinde dilediğiniz sırayla dosyaların açılmasını isteyebileceğiniz gibi, rastgele çalma moduna da geçirebilir ve videoların rastgele oynatılmalarını sağlayabilirsiniz. Flash dosyalarını durdurma, pause etme gibi seçenekler de yine kolay kullanımlı programda mevcut.

Ses kontrolleri, videoyu hızlandırma ya da yavaşlatma, tam ekran seçimi gibi tüm gerekli özellikler basitliğine rağmen Free Flash Player'da yer alıyor. FLV ve SWF'ler ile sık sık uğraşanların kesinlikle sahip olmaları gerekenler arasında.

YORUMLAR