Free Folder Monitor

Free Folder Monitor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Folder Monitor, bilgisayarınızdaki klasörler üzerinde gerçekleşen aktiviteleri takip edebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif yazılımlar için dosya ve disk yöneticileri kategorisine göz atabilirsiniz.

Free Folder Monitor, sabit diskiniz üzerinde yer alan tüm klasörleri anlık olarak izleyen ve dosyalar üzerinde yapılan değişiklikler konusunda kullanıcıları bilgilendiren ücretsiz bir klasör izleme ve takip etme programıdır.

İsterseniz sadece belirli bir klasörü izlemenize de olanak sağlayan program yardımıyla dosyalarınız üzerinde anlık olarak yapılan her tür değişikliği görüntüleyebilirsiniz.

Ekleme, silme, düzenleme, yeniden adlandırma gibi gerçekeleşen tüm işlemleri görüntüleyebileceğiniz program, tüm dosyalar için ad, boyut, bulunduğu klasör, dosya özellikleri, son değiştirilme tarihi ve daha birçok bilgiyi kullanıcılara göstermektedir.

Farklı klasörler üzerinde yer alan dosyalarınızla ilgili herhangi bir değişiklik olması durumunda, program ana penceresi üzerinde anlık olarak tüm değişiklikler kayıt altına alınır. Bu sayede bilgisayarınız üzerinde oluşabilecek olan herhangi bir şüpheli durumun farkına kolayca varabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve güvenilir bir klasör izleme programı olan Free Folder Monitor'ü mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Program kurulumu sırasında karşınıza gelecek olan üçüncü parti yazılımlara ait kurulum tekliflerine dikkat ediniz.

YORUMLAR