Free Hide Folder

Free Hide Folder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızda yer alan dizin ve klasörleri bu ücretsiz programı kullanarak kolayca gizleyebilirsiniz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Free Hide Folder uygulaması, bilgisayarınızda yer alan klasörleri izinsiz kişilerden gizleyebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir dizin gizleme uygulaması ve oldukça kolay kullanılır bir yapıya sahip. Genellikle birden fazla kişinin kullandığı bilgisayarlarda dosyalarınıza erişmek isteyen başka kullanıcılar da olabiliyor ve bu nedenle kişisel gizliliğinize önem veriyorsanız kullanabileceğiniz Free Hide Folder sayesinde istediğiniz klasörleri görünmez yapabiliyorsunuz.

Programı kurmak istediğinizde sizden bir adet master şifre talep ediliyor ve böylece bu şifreyi kullanarak programa dair işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Programı kullanmasanız bile kaldırma aşamasında yine aynı şifre sizden talep edileceği için bu şifreyi iyi saklamanızı ve unutmamanızı öneriyorum.

Maalesef sürükle bırak desteğine sahip olmayan programın arayüzüne dizin eklemek istediğinizde dosya yöneticisini kullanarak istediğiniz klasörleri tek tek eklemeniz gerekiyor. Daha sonra bu klasörleri gizli durumuna alabiliyorsunuz ve hali hazırda gizli olanların da gizliliklerini kaldırma şansınız var. Direkt olarak programın listesinden bu işlemleri yapabilmeniz sayesinde bilgisayarınızda klasörlerin yer aldığı konumlara gitmenize de gerek kalmıyor.

Yedek alma ve daha sonra yedekten geri yükleme olanakları da sunan programın kolay kullanımı sayesinde bir kaç dakika içerisinde klasör gizleme ve gizliliği açma işlemlerini tamamlayabileceksiniz. Kullanımı sırasında bilgisayarı yavaşlatmayan ve sistem kaynaklarını verimli kullanabilen programı denemeden geçmeyin.