Gens 2.14 (windows)

Gens

Gens
ÜCRETSİZ
İndir 0.56 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sega Genesis/Mega Drive oyunlarını PC üzerinden çalıştırmanızı sağlayan Gens, bu alanda en başarılı emülatörlerden bir tanesi.

Sega'nın 16-bit konsol yarışlarında kendine has bir yer edinmesini sağlayan Mega Drive (Amerika'da Genesis) isimli konsolunu PC üzerine oynamanız mümkün. Gens bu konuda son derece başarılı bir emülatör. Pencereli ve tam ekran modlarıyla oynama imkanı sunan bu emülatör 10 farklı alana hızlı kaydetme ve yükleme seçeneği yapmanızı sağlıyor.

Gens ile oynamak istediğiniz ROM dosyalarını zip klasörü olarak tanıtmanız da mümkün. Bu şekilde hem sabit bellekte daha az yer kaplayan bir arşiviniz olacak hem de oyun oynarken en ufak yavaşlama bile hissetmeyeceksiniz. Sega Mega Drive oyun kütüphanesinin %97'sini sıkıntısız bir şekilde oynatabilen Gens, kalan %5'lik bölümü bazı hatalara rağmen oynanabiliyor kılıyor. %3'lük bir bölüm ise ne yazık ki Gens tarafından çalıştırılamıyor.

Game Genie kodlarını destekleyen Gens için ayrıca hazırlanmış bir dosya aracılığıyla oyun içi hileleri ve uygulanış biçimlerini detaylı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Codebook Game Genie ismiyle takdim edilen hile kütüphanesini burayı tıklayarak indirebilirsiniz.

ARTILAR

Sega CD desteği

Ücretsiz

EKSİLER

Az da olsa çalışmayan oyunlar var

YORUMLAR