GMusic (windows)

GMusic

GMusic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GMusic ile Google Play Müzik arşivinizdeki şarkıları dinleyebilir, albüm ve şarkıcı önerileri sayesinde yeni sesler keşfedebilirsiniz.

GMusic, Google’ın çevrimiçi müzik servisi Google Play Müzik’te depoladığınız şarkıları masaüstünüze taşıyan uygulamalar arasında yer alıyor. Milyonlarca şarkı ve radyoyu bünyesinde barındıran Google Play Müzik’i tercih edenlerden biriyseniz sade ve reklamlardan arındırılmış arayüzü ile dikkat çeken bu uygulamayı kesinlikle Windows 8 cihazınıza yüklemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Ücretsizler kategorisinde Windows Mağazası’ndaki bana göre en başarılı Google Play Müzik uygulaması olan GMusic sayesinde internet tarayıcınızı açmadan Google Play Müzik’in sunduğu zengin içeriğe ulaşabiliyorsunuz.

Google Play Müzik’e kaydolduğunuz Google hesabınızla kullanabileceğiniz uygulamada her şey düşünülmüş; Şarkı arama, Müzikleri parça, albüm ve şarkıcı olarak ayırma, Albüm kapaklarını ve şarkıcı fotoğraflarını görüntüleme gibi üst düzey müzik deneyimi yaşatan tüm seçenekler mevcut.

GMusic’in en beğendiğim yanı ise Google Play Müzik’teki şarkılarınızı listelemenin yanında öneriler sunması. Dünya genelinde en çok dinlenen parçalar, dinlediğiniz şarkılara göre hazırlanan öneriler listesi, en çok satan albümler ve benzer şarkılar bölümleri sayesinde yeni sesler keşfedebiliyorsunuz.

YORUMLAR