GoTrusted Secure Tunnel 2.3.7.1 (windows)

GoTrusted Secure Tunnel

GoTrusted Secure Tunnel
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GoTrusted Secure Tunnel ile internet gezintilerinizin takip edilmesini önleyebilirsiniz.

GoTrusted Secure Tunnel anonim gezinti yapma ve kişisel bilgi güvenliğinizi koruma konusunda size yardımcı olabilecek bir VPN programıdır.

İnternet tarayıcılarımız üzerinde yaptığımız internet gezintileri normalde coğrafi konumumuzu bildiren IP adresi ve e-posta bilgilerimiz gibi bilgileri internet siteleriyle paylaşır. IP adresimiz ile tespit edilen coğrafi konumumuz sayesinde internet siteleri bize erişim sunmayabilir. Bunun yanında hackerlar bilgisayarlarımıza sızabilmek için IP bilgilerimizi kullanırlar. Ayrıca internet gezintilerimizin izlenmesi de IP adresimizin takibi ile gerçekleşebilir. 

Bu gibi durumlar hassas kişisel bilgilerimizi tehlike altına sokar. Bu nedenle IP adresimizin takibini önlemek, internet üzerinde yapılan veri alışverişlerimizi şifrelemek ve engelli sitelere giriş yapabilmek için bir VPN programına ihtiyaç duyarız. GoTrusted Secure Tunnel bu ihtiyacımızı karşılamaktadır.

GoTrusted Secure Tunnel internet üzerinde yaptığımız görüntülü ve sesli sohbetleri, yazışmaları ve veri transferlerini SSL şifrelemesiyle gizler ve konum bilgilerimizi farklı bir konumdaymışız gibi gösterir. Bu sayede erişime kapalı sitelere erişebiliriz. Ayrıca bu maskelenmiş konumumuzu programın ayarlarından seçebilmekteyiz. GoTrusted Secure Tunnel ile herhangi bir WiFi ağını güvenli bir erişim noktası olarak da kullanabiliriz.

Eğer veri güvenliğinize önem veriyorsanız GoTrusted Secure Tunnel deneyebilirsiniz.

Not: Programın 7 günlük deneme sürümünü etkinleştirmek için bu adresten üyelik açmalı ve ödeme bilgilerinizi girmelisiniz. Bu bilgileri girdikten sonra programı 7 gün ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu süre sonunda üyeliğiniz iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak başlayacak ve hesabınızdan para kesilecektir. Deneme süresi boyunca üyeliğinizi kapatarak aylık ödemeyi iptal edebilirsiniz.