Happy Reaper 1.0 (windows)

Happy Reaper

1.0
Happy Reaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    807

  • Üretici

    Blizzard

Happy Reaper Blizzard tarafından yayınlanan ücretsiz bir beceri oyunudur

Happy Reaper internet tarayıcınız üzerinden tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Flappy Bird benzeri bir beceri oyunudur.

Ünlü Diablo 3 oyununun geliştiricisi Blizzard tarafından yayınlanan oyun aslen Diablo 3 ek paketi Reaper of Souls ile ilgili bir 1 Nisan şakası olarak ortaya çıkmıştır. Blizzard Happy Reaper'ı şu şekilde tanımlıyor:
"Happy Reaper'da oyuncular Ölüm Meleği olan Malthael'in kontrolünü ele almaktadırlar. Malthael bir süre önce Sanctuary dünyasına intikam amacıyla geri dönmüştür. Oyuncular bir dizi doğru zamanlamaya sahip tıklama serisi ile Malthael'in antik Pandomonium harabelerinde yolculuk yapmasına ve insan ruhlarını toplamasına yardımcı olmalı ve yoluna çıkan acınası Nerhalem'leri güvenilir ölümcül Kıyamet Lazeri ile yok etmelidir."

Blizzard oyunu şu ana kadar çıkardıkları en zor oyun olarak tanımlıyor ve oyunda ustalaşmanın neredeyse imkansız olduğunu ifade ediyor. Oyun Flappy Bird ile aynı mantığa sahip. Happy Reaper'de şapşal bir kuş yerine Ölüm Meleği Malthael'i yönetiyoruz ve ekrana tıklayarak Malthael'in kanat çırpmasını ve yıkık sütunların arasından geçmesini sağlıyoruz.

Oyun bir şaka olarak ortaya çıkmış olsa da en başarılı Flappy Bird klonları arasında. Güzel görsellik sunan oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızda Unity Web Player'ın kurulu olması gerekmektedir. Unity Web Player indirmek için:

YORUMLAR