HiSuite 1.8.10.2006 (windows)

HiSuite

HiSuite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HiSuite, Android işletim sistemine sahip Huawei akıllı telefonlar için hazırlanmış gelişmiş ve güçlü bir Android dosya yöneticisidir.

Mobil cihazlarınız üzerinde yer alan dosyaları bilgisayarınıza transfer etmek veya mobil cihazlarınız üzerinde yer alan içerikleri bilgisayarlarınız üzerinde görüntülemek son zamanlarda en çok yaptığınız şeyler arasında yer alıyor. Özellikle akıllı telefonların senkronizasyon özellikleri ve birçok dosya için destek sunmaları sayesinde kullanıcılar için bu çok daha önemli bir hal alıyor.

Bu noktada birçok kullanıcı akıllı telefonları üzerinde yer alan içeriklere bilgisayarları aracılığıyla göz atmak ve akıllı telefonları üzerinde yer alan resim, video ve benzeri içerikleri bilgisayarları üzerine kopyalamak için kullanmakta oldukları akıllı telefonların üreticileri tarafından geliştirilen programları kullanmayı tercih ediyor. Bu nokta Huawei tarafından Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için geliştirilen HiSutie, Huaweia akıllı telefon sahibi olan birçok kullanıcının yüzünü güldürecek bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, kullanıcıların akıllı telefonları üzerinde yer alan içerikleri USB veya kablosuz bağlantı yardımıyla bilgisayarları üzerine aktarmalarına veya görüntülemelerine olanak sağlar.

HiSuite yardımıyla akıllı telefonlarınız üzerinde yer alan tüm içerikleri bilgisayarlarınız üzerinden yönetebileceğiniz gibi isterseniz akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız arasında senkronizasyon işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Hatta bilgisayar ortamında akıllı telefonunuz aracılığıyla 765 karaktere kadar SMS gönderebilirsiniz.

Tüm bunların dışında HiSuite ile telefonunuzun kamerasını kullanarak ekran görüntüleri alabilir ve almış olduğunuz ekran görüntülerini doğrudan bilgisayarınız üzerine de kaydedebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip bir Huawei akıllı telefon kullanıcısıysanız ve telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak tüm içeriklere kolayca ulaşmak istiyorsanız HiSuite'i mutlaka denemenizi öneririm.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR