HomeGuard Activity Monitor 1.7.2 (windows)

HomeGuard Activity Monitor

HomeGuard Activity Monitor
ÜCRETSİZ
İndir 5.51 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HomeGuard Activity Monitor, ailelerin çocuklarını internet üzerinde kontrol ve takip etmesini sağlayan yararlı ve kullanışlı bir programdır.

HomeGuard Activity Monitor, internet üzerinde bulunan ve çocuklarınız için uygun bulmadığınız içerikleri kontrol etmenizi ve engellemenizi sağlayan yararlı bir programdır. Malesef internet üzerinde çocuklarımız için iyi olmayan içerikler bulunabiliyor. Bu içerikleri çocuklarınızın görmemesini sağlamak için bir kontrol mekanizmasına sahip olan HomeGuard Activity Monitor, size bu konuda yardımcı olacak programlardan bir tanesidir. Programı kullanarak çocuklarınızın girebileceği internet sitelerini belirleyebilir ve bu siteler dışındaki diğer sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun internet üzerindeki aktivitelerinden endişe duyuyorsanız, HomeGuard Activity Monitor programı ile kontrolü ele geçirebilirsiniz. Özellikle çocuklarının internet kullanımını kontrol etmek isteyen aileler için geliştirilen program,

Programın en etkileyici özelliklerinden bir tanesi ise, yükleme işleminden sonra içerisinde bulundurdupu kara liste. Bu kara liste içerisinde siz daha herhangi bir site engellemeden çocuğunuz için zararlı olabilecek siteler belirlenip otomatik olarak engellenmiştir. Bu sitelere sizde ekleme yapabiliyorsunuz. Programı kullanarak çocuğunuzun giriş yaptığı tüm internet sitelerini öğrenebilir ve erişilen siteler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.