HotKey Utility

HotKey Utility
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HotKey Utility, web sitelerine ve uygulamalara kolay erişim sağlamak için kullanabileceğiniz bir kısayol yöneticisidir.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya ve Disk Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

HotKey Utility, bilgisayar kullanıcılarının favori web sitelerine ve uygulamalarına kısayol tuşları yardımıyla kolayca ulaşmalarını sağlayan basit bir kısayol yöneticisidir.

Uygulamaları çalıştırmak için başlat menüsüne veya masaüstünde yer alan simgelere ihtiyaç duymayacağınız, favori web sitelerinize giriş yapmak için adlarını tamamen yazmanız gerekmeyeceğiniz program ile aklınıza gelen her türlü şeye kısayol tuşları atayabilirsiniz.

Kendi belirleyeceğiniz kısayol tuşları yardımıyla istediğiniz her türlü web sitesine ve uygulamaya kolayca ulaşmanızı sağlayan HotKey Utility, verimliliğinizi oldukça artıracaktır.

Zamandan ve harcayacağınız enerjiden tasarruf etmek için kullanabileceğiniz en başarılı programlardan bir tanesi olan HotKey Utility, özellikle gün içerisinde birden çok uygulama ve web sitesiyle çalışması gereken kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacaktır.

Sonuç olarak web siteleri ve uygulamalar için kısayol tuşları atamak ve bunları kolayca yönetmek için kullanabileceğiniz bir yazılım olan HotKey Utility, verimliliğini artırmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir yazılımdır.

YORUMLAR