HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3 (windows)

HP USB Disk Storage Format Tool

HP USB Disk Storage Format Tool
ÜCRETSİZ
0  
2  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    50,005

  • Üretici

    Hewlett-Packard

HP USB Disk Storage Format Tool, bilgiayarınıza takılı olan USB belleklerinizi formatlamanızı ve başlangıç diskleri oluşturmanızı sağlayan son derece yararlı ve ücretsiz bir program.

HP USB Disk Storage Format Tool, USB bellekleri ile problem yaşayan kullanıcıların kullanarak USB belleklerini formatlayabilmesini sağlayan yararlı bir program. HP tarafından geliştirilen bu basit ve ufak boyutlu programı indirdikten sonra herhangi bir kurulum gerekmiyor. Yönetici olarak çalıştırarak programı hemen açabiliyorsunuz.

Zaman zaman USB belleklerimizde problem olabiliyor ve Windows işletim sistemi bu bellekleri formatlayamıyor. Bu gibi durumlarda bu araç ile USB belleklerinizi hızlı ve kolayca formatlayabileceksiniz. Programı açtıktan sonra arayüz üzerinde gerekli ayarları yaparak hemen formatlama gerçekleştiriliyor. Format atacağınız cihazı seçtikten sonra hızlı mı normal mi format atacağınızı ve dosya sistemini seçip başla tuşuna basmanız yeterli.

Windows üzerinde format atamadığımız tüm USB belleklere bu program ile kolayca format atabilirsiniz. Format atma dışında USB'lerinizi bilgisayara format atmadan önce kullanılan başlatma diskine dönüştüren işlemleri de yapabilen yazılımı USB belleklerinize atarak her daim yanınızda gezdirebilirsiniz.

Sık sık kullanacağınız bir program olmamasına rağmen her bilgisayarda yada usb bellekte olması gereken bir program olduğunu düşünerek sizlere HP USB Disk Storage Format Tool'u indirmenizi tavsiye ediyorum. Programı kullanmak tamamen ücretsizdir.

YORUMLAR