iCloud Denetim Masası 6.0.1 (windows)

iCloud Denetim Masası

iCloud Denetim Masası
ÜCRETSİZ
İndir 127.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iCloud Denetim Masası (Windows için iCloud) ile iCloud hesabınızı Windows üzerinden yönetebiliyorsunuz.

iCloud for Windows (Windows için iCloud), fotoğraf ve videolarınıza, kişilerinize, takvimlerinize, belgelerinize ve oyun/uygulama verilerinize herhangi bir cihazınızdan erişme kolaylığı sunan bir Apple uygulaması ve ücretsiz 5GB depolama alanı sunuyor. iCloud’da saklanan veriler iPhone, iPad, Mac ve PC arasında otomatik olarak güncellendiğinden dilediğiniz veriye ulaşıp silme şansına sahipsiniz.

Apple’ın tüm uygulamaları gibi olabilidğince basit arayüzle gelen ve Türkçe dil desteği sunan Windows için iCloud, sadece iCloud hesabınıza erişip yedeklerinizi yönetmenize izin vermiyor; aynı zamanda bilgisayarınızda bulunan fotoğraf ve videoları iCloud’a atabiliyor veya tam tersini yapabiliyorsunuz. Herhangi bir dosyayı iCloud Drive klasörüne sürükle bırak yaparak iCloud’da saklayabiliyorsunuz. Windows ‘daki yer imlerinizi (sadece Safari değil, tüm tarayıcılar destekleniyor) iOS cihazınızdaki tarayıcılarla senkronize edebiliyorsunuz.

Not: Apple hesabınız için iki adımlı doğrulamayı açtıysanız Windows için iCloud’ın yeni sürümünü yukarıdaki bağlantıdan indirmenizde fayda var. Ayrıca Windows 7, 8 veya 10 işletim sistemine sahip olmanız sorunsuz kurulum ve kullanım için Apple tarafından öneriliyor.

YORUMLAR