iExplorer 3.2.5.3 (windows)

iExplorer

iExplorer
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 9.25 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iExplorer, iPhone'dan bilgisayara ve bilgisayardan iPhone'a dosya aktarımı yapabileceğiniz kullanışlı bir iPhone dosya yöneticisidir.

iExplorer, bilgisayarınız ve iPhone'unuz arasında bağlantı kuran ve dosya transferi işlemlerini oldukça kolay hale getiren bir iPhone dosya yöneticisidir.

iPhone, iPad veya iPod cihazlarınızı kablo yardımıyla bilgisayarınıza bağladıktan sonra bu cihazları adeta bir usb bellekmiş gibi kullanmanıza olanak sağlayan program, sürükle bırak yöntemi yardımıyla dosya alış verişi yapmanıza olanak sağlar.

Oldukça modern ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla aynı zamanda iOS cihazlarınız içerisinde yer alan mesajlar, medya dosyalarını, uygulamaları, yedekler, yer imlerini, adresleri, notları, takvimi, sesli mesajları ve arama listesini de görüntüleyebilirsiniz.

iPhone'unuz ve bilgisayarınız arasında şimdiye kadar görmemiş olduğunuz bir dosya transferi seçeneğini sizlere sunacak olan iExplorer ile dosyalarınızı yönetmek çok daha eğlenceli ve hızlı bir hal alacak.

Apple cihazlarınız üzerinde yer alan tüm içeriği bilgisayarınızın başında yönetmenize olanak sağlayan bu etkili dosya yöneticisini tüm iPhone kullanıcılarına tavsiye ederim.

YORUMLAR